Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura Budowy

Przedsiębiorstwo Robót Ciężkich ERTERO firmie

Przedsiębiorstwo Robót Ciężkich ERTER

27A

Imielno (pow. jędrzejowski)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy biura, prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura;

  • Wsparcie administracyjne Zarządu oraz pozostałych pracowników biura;

  • Nadzór nad dokumentacją;

  • Koordynacja przepływu faktur;

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;

  • Dbanie o profesjonalny i spójny wizerunek firmy;

  • Analiza dokumentacji projektowej / przetargowej pod względem kompletności i poprawności;

  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na potrzeby przygotowania wycen ofertowych);

  • Pomoc w przygotowywaniu wycen ofertowych oraz ofert.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;

  • Doskonała organizacja pracy własnej;

  • Wysoka kultura osobista;

Mile widziane

  • Wykształcenie budowalne;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełny etat;

  • Podstawa + premia;

  • Niezbędne do pracy narzędzia - samochód, laptop, telefon;

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy;

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju – wsparcie w zdobywaniu wiedzy;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.