Oferta pracy

Asystent /-ka biura budowy

KARMAR S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji technicznej na projekcie

  • Kontrola poprawności uzupełniania dokumentacji i jej archiwizacja

  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; prowadzenie rejestrów, dystrybucja korespondencji

  • Odpowiedzialność za dostawy materiałów: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami, prowadzenie ewidencji zakupów

  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i Nadzorem w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów na kierunku: Budownictwo

  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i poczucie odpowiedzialności

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do rozwoju i zdobywania doświadczenia

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe lub praktyka/ staż przy realizacji projektu budowlanego

  • Znajomość zasad prowadzenia i przechowywania korespondencji w ramach prowadzonych inwestycji budowalnych

  • Znajomość prawidłowego obiegu dokumentacji technicznej na projekcie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy