Oferta pracy

Asystent/ka biura budowy z j. angielskim

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i archiwizacja korespondencji i dokumentacji

  • obsługa platformy wymiany korespondencji i dokumentacji

  • współpraca z kierownikiem projektu i realizacja zadań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura budowy

  • nadzór nad tematami organizacyjno – koordynacyjnymi pracy biura i optymalizacja kosztów biura budowy

  • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby organizacji projektu

  • kontrola procedur projektowych

  • udział w spotkaniach wewnętrznych/zewnętrznych i sporządzanie notatek

  • nadzór nad prawidłowo funkcjonującym przepływem informacji, korespondencji oraz dokumentacji

  • wsparcie organizacyjne biura budowy, obsługa archiwum projektu

  • inne czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • konieczna biegła znajomość pakietu Microsoft Office

  • doskonała organizacja pracy, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim lub administracyjno – biurowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie inżynierskiej

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Przewiń do profilu firmy