Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

Altera sp. z o.o.

  • Grunwaldzka 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grunwaldzka 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca opieka nad biurem

  • weryfikacja faktur kosztowych i wyjaśnianie nieścisłości

  • kontakt z administracją budynku, kurierami

  • weryfikacja skrzynki biura i korespondencja mailowa

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • realizacja zamówień do biura wg. bieżących potrzeb współpracowników

  • przygotowanie, edytowanie oraz archiwizacja dokumentów

  • współorganizacja konferencji, wydarzeń firmowych

  • organizacja wszelkich integracyjnych inicjatyw

  • organizacja podróży służbowych (bookowanie hotelu, dokumentów podróżnych)

  • dbanie o schludny wygląd miejsca pracy np. zasunięcie krzeseł po spotkaniu, przygotowanie flipchartów

  • wdrażanie polityk, regulaminów, procedur odnośnie funkcjonowania biura

  • inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej min. 0,5 roku

  • komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność szybkiej nauki nowych systemów IT

  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu

  • otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań

  • chęć zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju poziomego oraz pionowego w strukturach firmy

  • stabilne zatrudnienie w młodym, kompetentnym zespole

  • nowoczesne biuro w centrum miasta

  • partnerską atmosferę pracy

  • pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii IT i finansów

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego

  • zespół otwarty na nowe pomysły i dokonywanie zmian

  • szkolenia

  • przyjazne i bezstresowe wdrożenie – wprowadzimy Cię do pracy w miłej, koleżeńskiej atmosferze

  • przyjazne środowisko pracy, w którym każdy jest doceniany i może się zwrócić w każdej chwili o wsparcie do back office, gdzie mówimy sobie na Ty i pijemy razem kawę bez względu na stanowisko

O nas

Najbardziej innowacyjne biuro rachunkowe w Polsce - tak o nas mówią, a my się z tym zgadzamy! Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe korzystając ze wsparcia najnowszej technologii. Szukamy ludzi z pasją, którzy lubią podejmować wyzwania i nie lubią monotonii. Jeśli to właśnie czytasz masz szansę na, znalezienie w naszej firmie wspaniałego miejsca pracy na długie lata. Obejrzyj wideo i sprawdź co osoby, które już tworzą naszą społeczność mówią o Altera: https://altera.co/kariera/