Oferta pracy

Asystent/ka Biura Ekspansji

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

TWOJE ZADANIA

  • Koordynacja pracy biura m.in.: spotkań w biurze, rozliczanie delegacji pracowników, organizowanie podróży służbowych, zaopatrzenie biura w artykuły i sprzęty biurowe, artykuły spożywcze
  • Obsługa korespondencji, przygotowywanie pism, koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja
  • Zlecanie usterek do firm serwisujących
  • Rozliczanie inwestycji zgodnie z budżetem, kontrola i opisywanie faktur
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Kontrola terminów związanych z ustaleniami wewnętrznymi
  • Obsługa wielu programów i systemów (MS Office, Outlook, Windows, inne)

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakiety MS Office
  • Praca z liczbami – rozliczanie zrealizowanych inwestycji
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

Mile widziane:

  • Absolwenci kierunków: ekonomicznych, administracyjnych, biznesowych, pokrewne
  • Certyfikat znajomości języka angielskiego/niemieckiego, ukończony kurs z pakietu Office
  • Doświadczenie na stanowisku asystenta/ki lub podobnym
  • Znajomość zagadnień z zakresu administrowania obiektami budowlanymi, księgowości, obrotu nieruchomościami
  • Prawo jazdy

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na czas określony - zastępstwo 1 rok
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Sabbatical
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • System kafeteryjny
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Szczecin - Aplikuj
Wymiar pracy:
Pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy