Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Asystent/ka biura

    Saferoad RRS Polska Sp. z o.o.O firmie

    • Gdańsk

      Gdańsk, pomorskie
    • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • Rekrutacja zdalna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • młodszy specjalista (Junior)

    Twój zakres obowiązków

    • Bieżąca obsługa administracyjna recepcji i biura (m.in. prowadzenie rejestru korespondencji, wysyłka/odbiór przesyłek, zamawianie art. biurowych, obsługa centrali telefonicznej)

    • Współpraca z zewnętrznym działem księgowości i kadr, wprowadzanie faktur do systemu i wystawianie dokumentów księgowych

    • Organizacja pracy recepcji i biura;

    • Wsparcie zarządu w zakresie bieżących zadań administracyjnych;

    • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;

    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie;

    • Obsługa dokumentacji prawnej i urzędowej;

    • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych;

    • Organizowanie podróży służbowych;

    • Zarządzanie flotą firmy;

    • Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy.

    • Realizacja innych zadań administracyjnych i organizacyjnych zleconych przez Zarząd;

    Nasze wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie

    • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność;

    • Terminowe wywiązywanie się z zadań oraz doskonała organizacja pracy biurowej;

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i piśmie;

    • Praktyczna znajomość pakietu Office;

    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

    • Prawo jazdy kat. B.

    To oferujemy

    • Pracę na pełny etat;

    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

    • Stabilną i ciekawą pracę w młodym zespole;

    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dopłata do kursu językowego);

    • Przyjazną atmosferę;

    • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji