Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Biura

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.O firmie

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.

Rotterdamska 3

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • powitanie, przyjmowanie i kierowanie gości do odpowiednich osób
  • prowadzenie korespondencji pocztowej i elektronicznej
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
  • wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy
  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych
  • archiwizacja dokumentacji
  • dekretowanie i ewidencjonowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (akceptujemy studentów studiów zaocznych)
  • miłe usposobienie i wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sekretariacie lub na recepcji
  • znajomość zagadnień spedycyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pełne wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników
  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałe godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym
  • stabilne wynagrodzenie

Jesteśmy firmą spedycyjną z własną agencją celną. Posiadamy jedenastoletnie doświadczenie w branży. Naszą siłą są wspaniali pracownicy. Szybko i elastycznie reagujemy na wszelkie zmiany występujące na rynku dzięki czemu możemy poszczycić się dynamicznym rozwojem.

Asystent/ka Biura, Rotterdamska 3, Śródmieście, Gdynia