Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

High Technology Machines sp. z o.o.O firmie

High Technology Machines sp. z o.o.

Ciesielska 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac, projektów, harmonogramów w dziale technologii

  • Bieżąca obsługa działu

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Przygotowywanie ofert cenowych

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, statystyk, prezentacji

  • Promowanie produktów, działania marketingowe

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań

  • Wykonywanie innych poleceń zlecanych przez przełożonego

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Gotowość do doskonalenia umiejętności zawodowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

  • Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Fundusz socjalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma High Technology Machines Sp. z o.o. działająca w sektorze nowoczesnych technologii poszukuje osób na stanowisko: Asystent/ka Biura.

Więcej o nas