Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.O firmie

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, ich poprawności i kompletności

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych

  • Tworzenie zestawień, raportów, analiz, prezentacji

  • Samodzielne redagowanie pism i dbanie o właściwą formę dokumentów

  • Organizacja spotkań i profesjonalna obsługa gości

  • Wsparcie asystenckie Zarządu i Zespołu Fabryki Naukowców

  • Zakupy biurowe

  • Realizacja zadań ad hoc i gaszenie „pożarów”

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą świetnie zorganizowaną i lubisz porządek

  • Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków

  • Cechuje Cię samodzielność, skrupulatność i dotrzymywanie terminów

  • Posługujesz się poprawną polszczyzną

  • Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu

  • W realizowane zadania angażujesz się na 110%

  • Szukasz rozwiązań, a nie problemów

  • Masz pozytywne nastawienie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Prowadzisz zdrowy tryb życia i masz postawę proekologiczną

  • Znasz dobrze pakiet MS Office (szczególnie Excel)

  • Masz wykształcenie wyższe i prawo jazdy kat. B

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę z ludźmi z pasją, w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji, rozwoju i awansu

  • Innowacyjny i wartościowy produkt wspierający edukację oraz rozwój dzieci i młodzieży

  • Profesjonalne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • inicjatywy proekologiczne

Fabryka Naukowców to nie tylko miejsce, w którym dzieci odkrywają w sobie pasję do nauk ścisłych ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Jesteśmy pasjonatami nauk ścisłych, podróży, ciekawi nas świat i lubimy nowe wyzwania. Z zamiłowania do nauki i pracy z dziećmi w 2010 założyliśmy Fabrykę Naukowców, której ideą jest rozwijanie w dzieciach pasji do nauk ścisłych.

Obecnie prowadzimy szereg projektów kierowanych do dzieci i młodzieży tj. kursy semestralne z robotyki i programowania, kursy online, eventy, warsztaty, pokazy a także wyjazdy naukowe, sportowe i rekreacyjne. Bardzo ważny jest dla nas ciągły rozwój, najwyższa jakość i dopasowywanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów.

Kierujemy się postawą proekologiczną, w każdym działaniu próbując wdrażać ideę less waste. Ważne jest dla nas nasze bliższe i dalsze otoczenie oraz szeroko rozumiana działalność charytatywna. Dlatego też każdego roku angażujemy się w różne działania i wspieramy liczne inicjatywy społeczne. Nasza działalność wielokrotnie została wyróżniona i nagrodzona, co napawa nas dumą i jednocześnie zobowiązuje do jeszcze lepszej pracy.

Przewiń do profilu firmy