Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura handlowego

Lobos - Meble Biurowe

Skierniewicka 17

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu : wprowadzanie zamówień, fakturowanie

  • współpraca z dostawcami, kompletacja i planowanie dostaw

  • koordynacja pracy montażystów

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne pozwalające na planowanie i podejmowanie decyzji w zmieniających się okolicznościach

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • komunikatywność,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Mile widziane

  • doświadczenie w logistyce,

  • doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów w firmie handlowej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • dofinansowanie karnetu sportowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Jesteśmy dużą firmą meblową z centralą w Krakowie i siedmioma oddziałami na terenie Polski.Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w tworzeniu kreatywnych, przyjaznych i efektywnych przestrzeni pracy. Realizujemy ciekawe projekty wyposażając biura profesjonalnie wg potrzeb ich użytkowników.

Przewiń do profilu firmy