Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura i organizacji szkoleń

ADVANTAGE

ADVANTAGE

Zygmunta Słomińskiego 7

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zadania związane z organizacją szkoleń

  • Zarządzanie powierzonymi projektami

  • Prace biurowe

  • Nie każemy skakać na głęboką wodę – dajemy rękawki 😊

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;

  • Staranność w działaniu;

  • Zdolności interpersonalne i pozytywna energia;

  • Kultura osobista;

  • Dodatkowy atut: zdrowy rozsądek i poczucie humoru😊

Mile widziane

  • Osoby, dla których ważna jest atmosfera miejsca pracy, potrzebujące stabilizacji, ale też elastyczności.

  • Osoby szukające swojej pierwszej pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę;

  • Pracę w przyjemnym biurze, w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański);

  • Pracę stacjonarną w stałych godzinach: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku;

  • Pracę w miłej atmosferze i partnerskie relacje;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Dodatkowy urlop;

  • Dofinansowanie wakacji;

  • Szkolenia językowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

ADVANTAGE

Advantage to firma organizująca szkolenia językowe dla klientów biznesowych. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy widzą świat w jasnych barwach, chcą i potrafią wdrażać pozytywne zmiany, inspirują do działania, praca jest ich pasją i przyjemnością. Budujemy nasz zespół razem od ponad 13-stu lat. Jeśli szukasz pozytywnego miejsca pracy, cenisz partnerskie relacje, zaaplikuj i dołącz do Advantage.

Pracujemy dla takich firm jak: Warbud, Animex, Mowi Polska, PWC, Saint-Gobain, Mondi Group; Bonduelle Polska, Pernod-Ricard Polska, DHL, Continental, Puro Hotels.

Z przyjemnością powitamy w zespole osobę, która szuka swojej pierwszej pracy.

Przewiń do profilu firmy