Oferta pracy

Asystent/ka Biura i Zarządu

M2M Team Sp. z o.o.O firmie

M2M Team Sp. z o.o.

Robotnicza 11/13

Warszawa

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą w branży technologicznej. Tworzymy rozwiązania dla medycyny oraz branży krwiodawstwa. Wdrażamy unikalne w skali światowej rozwiązania związane z automatyką w bardzo niskich temperaturach.

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów szukamy osób, które dołączą do dynamicznego Zespołu pasjonatów, gotowych na nowe wyzwania, doświadczenia i wiedzę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa telefoniczna i mailowa biura
  • rejestracja i archiwizacja dokumentów, koordynowanie obiegu dokumentów
  • organizacja spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • koordynacja spraw urzędowych
  • przygotowywanie prezentacji, raportów oraz notatek ze spotkań
  • rozliczanie i wystawianie faktur
  • przygotowywanie raportów dla księgowości
  • wsparcie działu kadr
  • kompleksowa organizacja pracy biura

WYMAGANIA

  • umiejętności posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na zmiany

OFERUJEMY

  • dużą samodzielność w działaniach
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy