Oferta pracy

Asystent/ka Biura i Zarządu

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksową obsługę sekretariatu Zarządu i Rady Nadzorczej,

  • wsparcie Zarządu w prowadzeniu kluczowych projektów,

  • przygotowywanie dokumentów, zestawień, raportów, prezentacji, notatek (także w języku angielskim),

  • przygotowywanie formalnych dokumentów prawnych,

  • obsługa kalendarza Członków Zarządu,

  • pomoc w organizacji podróży służbowych Członków Zarządu, rozliczanie podróży służbowych oraz dekretację faktur kosztowych Zarządu,

  • udział w spotkaniach operacyjnych, koordynowanie realizacji zadań wyznaczonych kadrze kierowniczej przez Zarząd,

  • ścisłą współpracę z Działem Prawnym,

  • zapewnianie skutecznej komunikacji wewnątrz Firmy,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów między Działami i Spółkami,

  • archiwizację umów i dokumentacji,

  • organizowanie i obsługę spotkań oraz aktywną współpracę z kluczowymi partnerami biznesowymi,

  • współpracę przy organizacji imprez i wydarzeń firmowych,

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej, udokumentowanej znajomości j. angielskiego (C1/C2),

  • biegłości w obsłudze pakietu Office, (Word, Excel, Power Point),

  • doświadczenia we współpracy z Zarządem i Radą Nadzorczą,

  • dobrych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych,

  • orientacji na potrzeby współpracowników i klientów,

  • taktu i dyskrecji.

To oferujemy

  • pracę w firmie o renomowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie,

Obecnie

poszukujemy najlepszego Kandydata lub Kandydatki

zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy