Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura i Zespołu

MEDIPORTA sp. z o.o.O firmie

  • Reymonta 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

MEDIPORTA sp. z o.o.

Reymonta 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy księgowości i kadr (zewnętrzna firma)

  • obsługa benefitów pracowniczych (MultiSport, LUX MED, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, samochody służbowe)

  • wsparcie w komunikacji między pracownikami i stosowaniu narzędzi do organizacji pracy

  • koordynacja procesów rekrutacyjnych i badanie potrzeb pracowników

  • zaopatrzenie biura, nadzór nad porządkiem i rozliczanie firmy sprzątającej

  • rejestrowanie korespondencji oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • weryfikacja stosowania wewnętrznych procedur przez pracowników

  • organizacja podróży służbowych i spotkań firmowych (po zakończeniu pandemii)

  • wsparcie w innych bieżących działaniach Zarządu

Nasze wymagania

  • wysokich umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • inicjatywy, sumienności i zaangażowania

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętnego ustalania priorytetów

  • wskazane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • skorzystasz z pakietu benefitów: opieki medycznej, karty MultiSport i ubezpieczenia grupowego,

  • kameralną atmosferę, bez korporacyjnego zadęcia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji po przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • bez problemu dotrzesz do biura w dobrze skomunikowanej części miasta

O nas

KAMSOFT S.A. jest największą polską firmą IT działającą na rynku zdrowia w Polsce. Posiadamy 30 letnie doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania dla sektora medycznego i farmaceutycznego. Pracujemy w zespole ponad 700 pracowników i 300 partnerów handlowych. Posiadamy 14 oddziałów krajowych w całej Polsce i 2 zagraniczne w USA i Hiszpanii.

MEDIPORTA Sp. z o.o., należąca do Grupy KAMSOFT, rozwija i dostarcza nowoczesne, webowe oprogramowanie dla gabinetów i przychodni, wspomagające placówki medyczne w zakresie: obsługi ruchu pacjentów, tworzenia elektronicznej dokumentacji medycznej oraz rozliczeń z NFZ i płatnikami komercyjnymi. System składa się z aplikacji webowych w ASP.NET: portalu dla pacjenta, portalu dla placówki medycznej i wewnętrznego systemu administracyjno-rozliczeniowego, oraz aplikacji Windows: usługowej - wspomagającej zarządzanie infrastrukturą serwerową i okienkowej - zapewniającej łączność aplikacji webowej z lokalnymi zasobami klienta.

W związku z ogromem wyzwań związanych z informatyzacją polskich placówek medycznych, m.in. wynikających z wdrażania obowiązkowych e-recept, e-skierowań i innych usług online.