Oferta pracy

Asystent/ka biura - Junior Office Manager

Media4U Sp. z o.o. O firmie

  • Lodowa 99A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Media4U Sp. z o.o.

Lodowa 99A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracy biura oraz recepcji,

  • Bieżące zakupy administracyjne,

  • Administrowanie/zarządzanie obiegiem dokumentów,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz estetykę biura,

  • Organizowanie i obsługa spotkań firmowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel),

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

Przewiń do profilu firmy