Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura kancelarii

JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni sp.p.

  • Emaus 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent

Emaus 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie pomoc w bieżącym funkcjonowaniu biura kancelarii w szczególności:

  • zarządzanie korespondencją przychodząca i wychodzącą

  • prowadzenie rejestrów, zestawień, aktualizacja spraw klientów

  • archiwizacja dokumentów

  • kontakt telefoniczny z sądami, instytucjami administracji publicznej itd.

  • sporządzanie prostych pism,

  • pomoc pracownikom biura w czynnościach administracyjno-logistycznych

  • doraźna pomoc w sekretariacie (przyjmowanie gości biura, kontakt z klientami, doręczanie/ odbieranie dokumentów, współpraca z biurem rachunkowym)

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie (preferowane wyższe)

  • doświadczenie w pracy biurowej (min. 1 rok)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS office (szczególnie, word, excel, outlook)

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • wymagane cechy: skrupulatność, umiejętność analitycznego/logicznego myślenia, komunikatywność, dobra organizacja pracy pod presją czasu.

  • nienaganna kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na ½ etatu,

  • możliwość pracy w wybranych dniach tygodnia (w zakresie określonym wspólnie z pracodawcą),

  • możliwość rozwoju i pracy w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Kancelaria JWMS jest nowoczesną kancelarią radców prawnych zajmującą się obsługą przedsiębiorców oraz w ograniczonym zakresie osób fizycznych. Prawnicy w JWMS specjalizują się przede wszystkim w prawie nowych technologii, IT, prawie gospodarczym i korporacyjnym (pełna lista specjalności na stronie www.jwms.pl).

Zespół JWMS liczy obecnie 5 radców prawnych wspieranych przez prawników asystujących w biurze w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy