Oferta pracy

Asystent/-ka Biura

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne zarządzanie powierzchnią biurową

  • Bieżące wsparcie kadry menedżerskiej oraz działów w codziennej pracy

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych

  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przyjmowanie gości

  • Prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

  • Zarządzanie oraz kontakt z dostawcami spółki

  • Zlecone czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Absolwent uczelni wyższej lub student ostatnich lat

  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office w środowisku Windows

  • Komunikatywność

  • Wielozadaniowość

  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2018 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma, zatrudniając około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje