Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

LIFT SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

  • Kluczbork, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Lift Systems w Polsce

Jesteśmy dynamicznym zespołem ludzi, tworzącym nowoczesną firmę działającą w szeroko pojętej branży konstrukcji stalowych, urządzeń dźwignicowych i maszyn przemysłowych.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, dystrybucją, montażem i serwisem:

  • Suwnic i urządzeń transportu bliskiego
  • Wciągarek i wciągników elektrycznych, ręcznych, linowych i łańcuchowych
  • Systemów monitorowania pracy urządzeń i automatyki przemysłowej
  • Szynoprzewodów
  • Oczyszczarek wirnikowych do konstrukcji stalowch
  • Pneumatycznych komór śrutowniczych oraz zrobotyzowanych stanowisk śrutowniczych
  • Automatycznych Linii do oczyszczania i malowania
  • Kabin i kabino-suszarek do malowania mokrego
  • Zrobotyzowanych stanowisk dla linii produkcyjnych
  • Rolotoków i transportu poprzecznego

Jesteśmy dystrybutorem:

  • Komponentów do suwnic firm SWF, Omis oraz Podem
  • Szynoprzewodów Cariboni
  • Wciągników łańcuchowych ABLE
  • Maszyn do obróbki metalu DAITO

Posiadamy dział inżynieryjny, badawczo-rozwojowy i serwisowy dzięki czemu:

  • Projektujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Doradzamy przy planowaniu inwestycji i optymalizacji linii technologicznych
  • Wykonujemy modernizacje
  • Oferujemy monitoring on-line urządzeń oraz stałą opiekę serwisu

Zakupy i obsługa po zakupowa:

  • Jesteśmy autoryzowanym dostawcą urządzeń dla PKO Leasing oraz Santander Leasing
  • Oferujemy wynajem długoterminowy urządzeń
  • Posiadamy pakiety serwisowe na czas gwarancji i po gwarancji, zapewniające bezpieczne i długotrwałe użytkowanie

Opis stanowiska:

  • Ewidencjonowanie korespondencji wchodzącej i wychodzącej, jej przyjmowanie oraz nadawanie
  • Odbieranie i wysyłanie przesyłek kurierskich
  • Prowadzanie kalendarza spotkań i delegacji
  • Rezerwacje hoteli oraz biletów lotniczych na potrzeby podróży służbowych Zarządu i innych pracowników
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Zaopatrzenie w artykuły biurowe oraz zamawianie artykułów biurowych
  • Redagowanie korespondencji i pism zleconych przez Prezesa
  • Obsługa telefonu sekretariatu biura i skrzynki e-mail
  • Rozdzielanie korespondencji przychodzącej do odpowiednich osób

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziany rosyjski
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność samodzielnej pracy i pod presją czasu
  • kreatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferta:

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole ludzi w rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym. Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Ogłoszenie archiwalne