Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

AB Systems sp. z o.o.O firmie

AB Systems sp. z o.o.

Galicyjska 1

Kraków

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Jeżeli interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

AB Systems sp. z o.o. poszukuje pracowników do Działu Administracji na stanowisku:
Miejsce pracy: (nowa siedziba firmy) Kraków, ul. Galicyjska

Zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i spraw administracyjnych biura,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich,
  • Papierowa oraz elektroniczna archiwizacja dokumentów,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
  • Wsparcie dla działań marketingowych firmy,
  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura,
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • Bieżące wsparcie Zarządu Spółki w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Dokładność i terminowość,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Umiejętności samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B – wymagane,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenia w pracy administracyjnej lub w obsłudze klienta,
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi Comarch Optima.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę + premie uznaniowe,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy,
  • Profesjonalne środowisko pracy oparte na partnerskich relacjach,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży IT,
  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport,
  • Praca w nowoczesnym biurze klasy A.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne