Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura

Circdata Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Królewska 57, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent

Circdata Polska Sp. z o. o.

Królewska 57

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura (zakupy artykułów biurowych i spożywczych; sprawy admnistracyjne związanie z codziennym funkcjonowaniem biura, itp.),

  • kontakt z dostawcami,

  • nadzór nad korespondencją,

  • nadzór nad fakturami sprzedażowymi i kosztowymi,

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • udział w procesach kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zapytania pracowników o bieżące sprawy),

  • wsparcie w procesie rekrutacji,

  • koordynacja firmowego kalendarza w zakresie spotkań wewnętrzych i zewnętrznych,

  • nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów,

  • przygotowywanie dokumentacji oraz usprawnień wewnętrzych procesów i przepisów,

  • inne bieżące zadania administracyjne.

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego na średnim poziomie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacji pracy i dokładności w wykonywniu powierzonych zadań,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji i komunikacji z ludźmi,

  • samodzielność w działaniu,

  • dobra znajomości pakietu MS Office i systemu Windows.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę na ½ etatu.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    Szukasz stabilnego zatrudnienia? Jesteś świetnie zorganizowany/a? Lubisz pracę z ludźmi? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Aplikuj!

    Jesteśmy oddziałem IT brytyjskiej firmy Circdata Ltd działającym w Krakowie od 2005r. Circdata to uznana i nagradzana marka na brytyjskim rynku. Oferujemy usługi w zakresie rejestracji, gromadzenia i analizy danych wspierając organizatorów eventów, targów i konferencji na czterech kontynentach, a nasza autorska, hybrydowa platforma eventowa poszerza zasięg wydarzeń przenosząc je do sieci.

    Przewiń do profilu firmy