Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka Biura

ATAL S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sekretariatu i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • wsparcie administracyjno- organizacyjne codziennej pracy biura
  • przygotowanie i obsługa spotkań
  • sporządzanie i redagowanie pism
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie rejestrów obowiązujących w biurze
  • nadzór i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów oraz ich archiwizację w określonych programach i na dyskach
  • ścisła współpraca z kierownikiem oddziału
  • rejestracja faktur
  • pośrednictwo oraz zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • dokonywanie zakupów do biur oraz obsługa sprzętów biurowych
  • dbanie o porządek (ogólny wygląd) biura oraz recepcji
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej i miła aparycja
  • dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość
  • komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość programu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku nieruchomości
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie pakietu sportowego Benefit Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie Pakietu Medycznego PZU

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Asystent/-ka Biura, Kraków