Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

GREEN CAT

3 5004 900 brutto / mies.

GREEN CAT

Skotnicka 177

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzymy brandy dla znanych marek na rynku europejskim. Projektujemy opakowania, realizujemy projekty, które budują rozpoznawalność, opiekujemy się kompleksowo markami oraz doradzamy. Lubimy kreatywną pracę zespołową, chętnie dzielimy się pasją, pomysłami i doświadczeniem, dbamy by ciągle rozwijać swoje zainteresowania.

Nasze wymagania

W czeluściach biurowych czujesz się jak ryba?

Organizacja czasoprzestrzeni to Twoje drugie Ja?

Nie boisz się wyzwań jak Don Kichot?

Masz nieposkromione pokłady energii i jesteś jak błyskawica?

Potrafisz myśleć kreatywnie i działać aktywnie?

A przy tym dogadasz się nawet z chińczykiem?

Dokładnie Ciebie szukamy!

Pozytywnie nastawionej, otwartej do świata osoby z doświadczeniem biurowym, która wesprze nas w komunikacji z klientami. Jest biegła w obsłudze programów biurowych [pakiet Office], jak również podpowie ciekawe pomysły, uwolni swoją kreatywność i wesprze w pracy biura.

To oferujemy

  • realne wynagrodzenie, bez groszowych stawek

  • normalne godziny pracy

  • udział w ambitnych ogólnopolskich jak i zagranicznych projektach

  • szkolenia wewnętrze i zewnętrzne oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • kreatywną przestrzeń do samorealizacji, wsparcie i pozytywną atmosferę

  • rozwój i możliwości