Oferta pracy

Asystent/-ka biura

MW ASSET MANAGEMENT S.A.O firmie

  • Prądnicka 12
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

MW ASSET MANAGEMENT S.A.

Prądnicka 12

Kraków

MW ASSET jest jednym z podmiotów należących do Grupy kapitałowej MW, która została założona w 2018 roku.

Czym zajmuję się MW ASSET ?  Wspieramy naszych Klientów pozyskując kapitał na rozwój lub sprzedaż ich przedsiębiorstw, doradzając w kluczowych decyzjach dotyczących fuzji i przejęć, udoskonalając kluczowe procesy biznesowe, przeprowadzając restrukturyzację finansowe.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Asystent(ka), która pomoże nam podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Stanowisko to wiąże się z odpowiedzialnością i dużym zaufaniem. Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • współpraca z podmiotami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej,
  • współpraca z działem księgowym oraz prawnym, wymiana informacji,
  • kompleksowe wsparcie Zarządu w obszarze biznesowym,
  • kreowanie budżetu oraz kontrola wykonania,
  • terminowe wykonywanie płatności wychodzących,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów,
  • redagowanie pism, weryfikacja, edycja, przetwarzanie dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji organów zarządczych spółki,
  • kompletowanie informacji oraz dokumentów,
  • analiza danych, tworzenie oraz opracowywanie raportów w zakresie prowadzonych projektów oraz inwestycji,
  • kontakt z partnerami biznesowymi,
  • zadania wymagające zdolności szybkiego reagowania na sytuacje wymagające rozwiązania w krótkim czasie,
  • zadania wymagające umiejętności przejmowania inicjatywy, zaradności oraz ustalania priorytetów,
  • research internetu w zakresie zależnym od zapotrzebowania.

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy biurowej w zakresie ww. obowiązków
  • prawo jazdy kat. B - Mile widziane
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra i sprawna organizacja pracy
  • umiejętność współpracy i elastyczność
  • umiejętność sprawnego działania w sytuacjach stresowych
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie, rzetelność, samodzielność
  • znajomość Optimu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • różnorodność działań
  • możliwość rozwoju
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się firmie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy