Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka biura

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    COGNOR Blachy Dachowe SA producent blaszanych pokryć dachowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentacji przychodzącej oraz wewnętrznej,
    • zarządzanie fakturami i umowami oraz współpraca z księgowym,
    • prowadzenie spraw administracyjnych firmy,
    • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe i eksploatacyjne,
    • przyjmowanie gości w firmie i dbanie o wizerunek firmy,
    • kontakt z działem kadr.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie min. średnie,
    • wysoka kultura osobista,
    • bardzo dobra znajomość pakietu programów MS Office,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • mile widziana znajomość programu Sage Symfonia lub podobnego.

    Oferta:

    • stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków,
    • praca w miłym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • codziennie pyszną kawę.

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    bottom