Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

AB Systems sp. z o.o.

Galicyjska 1

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i spraw administracyjnych biura,

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich,

  • Papierowa oraz elektroniczna archiwizacja dokumentów,

  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,

  • Zarządzanie flotą samochodową,

  • Wsparcie dla działań marketingowych firmy,

  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura,

  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych,

  • Bieżące wsparcie Zarządu Spółki w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Wykształcenie wyższe / w trakcie studiów zaocznych

  • Min. roczne doświadczenia w pracy administracyjnej, obsłudze klienta lub marketingu,

  • Dokładność i terminowość,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Umiejętności samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów,

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,

  • Czynne prawo jazdy kat. B – wymagane,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę + premie uznaniowe,

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy,

  • Profesjonalne środowisko pracy oparte na partnerskich relacjach,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży IT,

  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport, dofinansowanie posiłków,

  • Parking dla pracowników firmy,

  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne,

  • Praca w nowoczesnym biurze klasy A.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pakiet multisport

Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny.

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy