Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biura

PREFA Sp. z o.o.O firmie

  • Krzeszowice, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

PREFA Sp. z o.o.

Kościuszki 53a

Krzeszowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura (sekretariat, poczta, łączność itp.);
  • Administracja gospodarcza (zaopatrz. gosp., czystość, ochrona);
  • Administracja techniczna obiektów nieprodukcyjnych;
  • Administracja samochodów osobowych; ubezpieczenia;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Wykształcenie odpowiednie do stanowiska;
  • Terminowość, punktualność;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy;
  • Samodzielność;
  • Znajomość programu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność. Możliwość prowadzenia samochodu podczas krótkich delegacji;

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje:

Logistyka produkcji

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl

Asystent/ka biura, Kościuszki 53a, Krzeszowice