Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

PREFA Sp. z o.o.

  • Kościuszki 53a, Krzeszowice
    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Kościuszki 53a

Krzeszowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura (sekretariat, poczta, łączność itp.);

  • Administracja gospodarcza (zaopatrz. gosp., czystość, ochrona);

  • Administracja techniczna obiektów nieprodukcyjnych;

  • Administracja samochodów osobowych; ubezpieczenia;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • Wykształcenie odpowiednie do stanowiska;

  • Terminowość, punktualność;

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy;

  • Samodzielność;

  • Znajomość programu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność. Możliwość prowadzenia samochodu podczas krótkich delegacji;

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;

  • Dofinansowanie do Karty Multisport;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje:

Logistyka produkcji

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl

Przewiń do profilu firmy