Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

INTERFIBER Sp. z o.o.

Wołomińska 15

Lipka (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie gości Firmy, współpraca z klientem Firmy w środowisku międzynarodowym

  • zapewnienie komunikacji między Zarządem a komórkami organizacyjnymi Firmy

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi Firmy a także firmami zewnętrznymi

  • Zarządzanie kalendarzem dostępności i rezerwacji sal konferencyjnych

  • Przygotowywanie dokumentów i raportów

  • Ekspedycja korespondencji - współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską, korporacjami taxi

  • Organizacja spotkań biznesowych

  • Wykonywanie organizacyjnych prac administracyjnych

  • Wsparcie Zarządu w zakresie bieżących prac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku administracyjnym min. 1 rok

  • Biegła znajomość języka angielskiego (wymóg bezwzględny)

  • Biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne benefity

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej, rodzinnej firmie

  • Parking pracowniczy

  • Praca w nowoczesnym biurze

  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu

  • Praca w dynamicznie rosnącej organizacji

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Godziny pracy 8.00 - 16.00

  • Możliwość awansu