Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Pro Vento Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)

    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. Obsługę kancelaryjna i administracyjna biura, w tym:

• Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

• Sporządzanie draftów pism oraz innych dokumentów związanych z działalnością firmy

• Archiwizacja dokumentów

• Zapewnienie terminowego i prawidłowego obiegu dokumentów

• Prowadzenie dokumentacji spółki

2. Kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi

3. Organizacja spotkań

4. Zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biura

5. Dbałość o wizerunek biura

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (administracja),

  • doświadczenie w pracy (min. 1 rok)

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, interpersonalne i organizacyjne,

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność i terminowość

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w rozwijającym się zespole,

  • samodzielność w organizacji własnej pracy,

  • pozytywną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listy motywacyjnego).