Oferta pracy

Asystent/-ka Biura

PROFIT DevelopmentO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
PROFIT Development - deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudni osobę na stanowisko
ASYSTENT/-KA BIURA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie i obsługa sekretariatu oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura m.in. zamawianie artykułów biurowych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji w firmie,
  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów firmy,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych, opieka nad gośćmi firmy,
  • dbanie o porządek w biurze,
  • wsparcie działu obsługi klienta,
  • inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne wynikające z codziennych potrzeb Spółki,

SZUKAMY OSOBY:

  • otwartej i uśmiechniętej,
  • umiejącej nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje,
  • zorganizowanej, dokładnej i odpowiedzialnej,
  • posiadającej umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
  • potrafiącej redagować oficjalne pisma,

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w firmie o uznanej marce,
  • atrakcyjne warunki  pracy,

Prosimy o dopisanie klauzuli:

ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFIT Development.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFIT Development”

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY W ZAKRESIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych jest PROFIT Development z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest Kodeks pracy oraz zgoda osoby, której dane dotyczą. Informuje się, iż prawnie usprawiedliwionym celem przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzonym obecnym i przyszłym procesem rekrutacji jest Kodeks pracy. Dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym na zlecenie Administratora Danych. Dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przetwarzane będą przez okres rekrutacji i do 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji, przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Informuje się o prawie dostępu do swoich danych osobowych, prawie do ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania. Informuje się o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych a także do prawa przenoszenia danych. Informuje się o prawie wycofa zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji w każdym czasie. Informuje się o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie (z późniejszymi zmianami). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny ale jest niezbędne do przeprowadzenia obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości uczestnictwa w obecnym lub przyszłym procesie rekrutacyjnym. Informuje się, iż w procesie obecnego i przyszłego procesu rekrutacji nie występuje i nie są podejmowane decyzje w oparciu o zautomatyzowane profilowanie. Administrator danych nie przewiduje zmiany celu przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy