Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

Grupa PROFIT DevelopmentO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa sekretariatu oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura m.in. zamawianie artykułów biurowych,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji w firmie,

  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów firmy,

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych, opieka nad gośćmi firmy,

  • dbanie o porządek w biurze,

  • wsparcie działu obsługi klienta,

  • inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne wynikające z codziennych potrzeb Spółki,

Nasze wymagania

  • otwartej i uśmiechniętej,

  • umiejącej nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje,

  • zorganizowanej, dokładnej i odpowiedzialnej,

  • posiadającej umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,

  • potrafiącej redagować oficjalne pisma,

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • pracę w firmie o uznanej marce,

  • atrakcyjne warunki pracy