Oferta pracy

Asystent/ -ka biura

beeline Poland Sp. z o.o.

Zachodnia 70

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów regionalnych: koordynowanie inicjatyw, organizowanie spotkań i podróży służbowych

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień

  • Pomoc przy działaniach związanych z rozszerzaniem sieci partnerów i sklepów

  • Koordynowanie poczty przychodzącej i wychodzącej oraz obiegu dokumentów w firmie

  • Przygotowywanie tłumaczeń ENG - PL dla innych działów

  • Administracja sprzętem Managerów: telefony służbowe, samochody służbowe, karty paliwowe

  • Wsparcie działu finansów w sprawach cyklicznych płatności oraz dbanie o wyposażenie biura

  • Wsparcie działu HR oraz działu IT w komunikacji z pracownikami

  • Wsparcie innych działów w tłumaczeniach ENG - PL

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - min. na poziomie B2

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów

  • pracę w biurze w ciekawej przestrzeni coworkingowej w Łodzi na ul. Zachodniej 70

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)

Poszukujesz nowych wyzwań? Nowej, odpowiedzialnej pracy z możliwościami rozwoju?

Chciałbyś/ Chciałabyś pracować w firmie, dla której ważne są duch zespołowy oraz odpowiedzialność?

W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie!

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH. Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 44 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

Przewiń do profilu firmy