Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka Biura

Indigo NailsO firmie

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura (zakupy artykułów biurowych i spożywczych; sprawy administracyjne związanie z codziennym funkcjonowaniem biura, itp.);
  • nadzór nad obiegiem informacji oraz dokumentów, tj. obsługą korespondencji i przesyłek kurierskich;
  • archiwizacja dokumentacji biura;
  • organizacja spotkań biznesowych oraz przyjmowanie gości;
  • dbałość o estetykę i dobry wizerunek firmy;
  • kontakt z dostawcami, kurierami, urzędami;
  • współpraca przy organizacji imprez i wydarzeń firmowych;
  • organizowanie podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli) i dokonywanie ich rozliczeń;
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura;
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie urządzeń biurowych;
  • administracyjne wsparcie pracowników biura w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel);
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • pozytywna energia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • należytej dbałości o przestrzeganie tajemnicy służbowej;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w centrum Łodzi
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • pyszną kawę, kartę Fit Profit i świeże owoce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Asystent/-ka Biura, Senatorska 14/16, Górna, Łódź