Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura (zakupy artykułów biurowych i spożywczych; sprawy administracyjne związanie z codziennym funkcjonowaniem biura, itp.);

  • nadzór nad obiegiem informacji oraz dokumentów, tj. obsługą korespondencji i przesyłek kurierskich;

  • archiwizacja dokumentacji biura;

  • organizacja spotkań biznesowych oraz przyjmowanie gości;

  • dbałość o estetykę i dobry wizerunek firmy;

  • kontakt z dostawcami, kurierami, urzędami;

  • współpraca przy organizacji imprez i wydarzeń firmowych;

  • organizowanie podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli) i dokonywanie ich rozliczeń;

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura;

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie urządzeń biurowych;

  • administracyjne wsparcie pracowników biura w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel);

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • pozytywna energia;

  • prawo jazdy kat. B;

  • należytej dbałości o przestrzeganie tajemnicy służbowej;

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pracę w centrum Łodzi

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • pyszną kawę, kartę Fit Profit i świeże owoce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy