Oferta pracy

Asystent/ka biura

FUNDACJA EDUKACYJNA PRZEDSIĘBIORCZOŚCIO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości istnieje od 1991 roku. Celem działalności Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodych Polaków w kraju, i w skali międzynarodowej. Projekty FEP zorientowane są na zwiększenie dostępności studiów dla młodzieży pochodzącej ze wsi i małych miast oraz zapewnienie polskim studentom poziomu wykształcenia, który umożliwi im skuteczne konkurowanie na międzynarodowym rynku pracy. Działania FEP to również sponsorowanie wydawnictw, propagowanie aktywnych metod nauczania oraz inne inicjatywy na rzecz poprawy dostępności i jakości kształcenia polskiej młodzieży.

Od 2015 roku Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości jest członkiem wspierającym Forum Darczyńców w Polsce.

Zadania:

  • kompleksowa obsługa administracyjno-organizacyjna biura i Zarządu,
  • organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania biura i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • zarządzanie pocztą tradycyjną (przyjmowanie, wysyłanie oraz ewidencja korespondencji w oparciu o standardy firmy) oraz e-mail,
  • koordynacja obiegu dokumentów (zamówień, budżetów, faktur, etc.),
  • sporządzanie zestawień na potrzeby firmy i Zarządu,
  • współpraca z księgowością firmy i wstępne przygotowywanie dokumentów księgowych,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • prowadzenie kalendarza biurowego i Zarządu,
  • prowadzenie rejestrów czasu pracy, ewidencji urlopów,
  • zarządzanie delegacjami w systemie HR oraz przygotowywanie rozliczeń podróży i wydatków służbowych,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w bieżących sprawach administracyjno-technicznych (zarządca budynku, firmy kurierskie),
  • monitorowanie zapasów artykułów biurowych i ich uzupełnianie,
  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd,
  • zadania ad-hoc przydzielane przez dyrektora biura.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (pół etatu),
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności wewnątrz organizacji,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy,
  • dobrą atmosferę pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy