Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka biura

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover
    British Automotive Łódź Sp. z o.o.

    Poszukuje osób na stanowisko
    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
    • Przyjmowanie i obsługa klientów firmy
    • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji
    • Dbanie o przepływ i archiwizację dokumentacji
    • Bieżące wsparcie administracyjne
    • Koordynacja zadań administracyjnych związanych z utrzymaniem sprzętu, pomieszczeń i urządzeń biurowych,
    • Zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze oraz współpracę z firmami świadczącymi usługi dla biura

    WYMAGANIA:

    • Znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
    • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Stabilne zatrudnienie i pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez British Automotive Łódź. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-910, ul. Waszyngtona 50. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)