Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka biura

  • Lublin, lubelskie
  • Asystent
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W intive jesteśmy przekonani, że nowe technologie ułatwiają życie. Dlatego wraz z ponad 1000-em specjalistów na pokładzie zmieniamy pomysły naszych klientów w rzeczywistość. Pomagamy im projektować i wdrażać inteligentne rozwiązania. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty stale weryfikujemy i doskonalimy założenia i metody kierując się naszym mottem – never settle.

    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref. Asystent/Lubl/1217/PJ

    Praca na pół etatu

    Obowiązki:

    • Koordynacja pracy recepcji
    • Administracja dokumentów i korespondencji
    • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
    • Nadzór nad zaopatrzeniem biura, realizacja zakupów
    • Wsparcie w zakresie organizacji spotkań
    • Redagowanie pism i dokumentów
    • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
    • Działania ad-hoc wspierające pracę innych działów

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Znajomość pakietu Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wielozadaniowość
    • Umiejętność współpracy z różnymi działami firmy
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Solidność i odpowiedzialność
    • Proaktywne podejście do wykonywanych zadań
    • Pozytywne nastawienie

    W standardzie mamy:

    Brak dress code’u
    Brak skostniałej struktury
    Najlepsza kawa w mieście
    Dogodny model zatrudnienia
     (ty wybierasz typ umowy)
    Świeże owoce
    Work life balance
    – elastyczne godziny pracy

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez SMT Software Services S.A., BLStream S.A., intive GmbH, a także przez ich klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.)"

    intive to: SMT Software Services S.A. + BLStream S.A. + intive GmbH