Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Biura (M/f)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Asystent/ka Biura (m/f)
    Warszawa 32449/001

    Celem stanowiska jest apewnienie sprawnego funkcjonowania biura od strony administracyjno-organizacyjnej oraz wsparcie pracy Zarządu Firmy w zakresie organizacyjnym i biurowym.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest fundusz będący oddziałem międzynarodowej grupy kapitałowej. Obecnie do swojego biura w Warszawie poszukuje Asystenta/ki Biura.

    Opis stanowiska

    Wsparcie pracy Zarządu Firmy

    Obsługa recepcji a w tym połączeń telefonicznych i gości
    Dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
    Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy biurem a pracownikami w terenie
    Odpowiedzialność za zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze
    Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług teleinformatycznych, sprzątania, serwisu urządzeń biurowych, itp.
    Organizacja spotkań, szkoleń, obsługa sali konferencyjnych
    Wsparcie działu księgowości i administracji
    Dbanie o wizerunek biura, jego czystość i stan techniczny

    Profil kandydata

    • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • biegła znajomość MS Office
    • doskonała organizacja pracy własnej
    • komunikatywność i dojrzałość w kontaktach z ludźmi
    • szybkość w działaniu

    Oferujemy

    pracę w międzynarodowej organizacji, u jednego z liderów w swojej branży
    możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców