Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) biura - Obsługa klienta

Knorr-Bremse Polska SfN Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Knorr-Bremse Polska SfN Sp. z o.o.

Annopol 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów.

  • Prace związane z prawidłowym funkcjonowaniem biura.

  • Wsparcie działu szkoleniowego przy organizacji szkoleń.

  • Wsparcie lokalnego działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość i doświadczenie w administracji biurowej.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).

  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office).

  • Staranność oraz dbałość o szczegóły.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętność pracy zespołowej.

  • Znajomość SAP mile widziana.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowym koncernie.

  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy w rozwijającym się biurze w Warszawie.

  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu w struktury firmy i podczas zdobywania wiedzy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Szkolenia.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenia

Lokalny przedstawiciel, istniejącej od 1905 roku firmy Knorr-Bremse, światowego lidera w zakresie dostawy systemów hamulcowych i sterujących dla pojazdów użytkowych, zaopatrującym wszystkich dużych producentów pojazdów użytkowych na całym świecie. Paleta produktów obejmuje obok kompletnego układu hamulcowego łącznie z systemami asystentów dla kierowcy także rozwiązania w zakresie układu napędowego wraz z towarzyszącym serwisem dla rynku aftermarket. Zakłady produkcyjne, dystrybucyjne i serwisowe są reprezentowane w ponad 20 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy