Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Obsługi Klienta

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)

    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za ewidencję i rozpowszechnianie materiałów wspierających sprzedaż typu katalogi, próbniki itp.

  • Prowadzenie tzw. Help Desk dla Dystrybucji i Konsumenta o produktach,

  • Wprowadzanie zamówień do systemu,

  • Prowadzenie Serwisu Informacyjnego z Dystrybutorami – informacje o aktualizacjach ofert,

  • Sporządzanie zestawień oraz sprawdzanie prawidłowości danych o produktach przed publikacją,

  • Odpowiedzialność za szeroko rozumiane prace związane z prowadzeniem sekretariatu,

  • Aktualizacja danych w serwisach www wg. powierzonych wytycznych.

Nasze wymagania

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Swoboda w komunikowaniu się prze telefon,

  • Umiejętność jasnego formułowania wypowiedzi zrozumiałego dla odbiorcy,

  • Umiejętność organizacji i planowania własnej pracy,

  • Umiejętność działania pod presją czasu,

  • Znajomość Excel w stopniu co najmniej dobrym,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Intensywną ale dającą satysfakcję pracę w zespole ludzi zaangażowanych o pozytywnie zakręconym w temacie mebli,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dodatkowe benefity: kartę sportową, pakiet medyczny, catering obiadowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Na tworzonych przez nas sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą.

Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych.

Od blisko 20 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

Przewiń do profilu firmy