Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura obsługi klienta

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe OST SPED SP Z O.O.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżące rozliczanie zleceń

  • obsługa systemu transportowego

  • sprawowanie nadzoru nad terminowym rozliczeniem dokumentacji

  • współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami

  • zapewnienie kompletności oraz poprawności danych w systemie

  • przygotowanie do ofertowania/ wycena zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • (mile widziane) doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność i asertywność w codziennych zadaniach

  • odpowiedzialne, szybkie podejmowanie decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • okres wdrożenia do pracy pod okiem doświadczonych współpracowników

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego