Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura - Office Assistant

KOMTEC sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

- Ewidencja dokumentów oraz korespondencji;

- Weryfikacja dokumentów i przygotowywanie ich dla księgowości;

- Koordynowanie właściwego obiegu dokumentacji oraz przepływu informacji;

- Inne prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy.

Nasze wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Doskonała organizacja pracy własnej;

- Komunikatywność i kultura osobista;

- Swobodne posługiwanie się komputerem (mail, Word, Excel);

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

Oferujemy:

- Umowę o pracę;

- Stabilność zatrudnienia;

- Możliwość rozwoju zawodowego.