Asystent/-ka Biura - Office Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    COAST2COAST CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Coast2Coast Capital jest funduszem inwestycyjnym istniejącym od 2007 r., który w styczniu 2016 r. otworzył swoje pierwsze biuro w Europie, a dokładnie w Warszawie. Skupiamy się na inwestycjach typu LBO ("leveraged buy out") spółek średniej wielkości. W ostatnich latach firma dokonała inwestycji w 6 spółek na terenie Polski w tym Sonko, Krosno Glass i Profi. Nasz młody zespół w Warszawie liczy obecnie 13 osób. Więcej informacji o firmie znajdziesz tu: c2c.co.za

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis Stanowiska:

    • Obsługa administracyjna firmy,
    • Opieka nad kalendarzem współpracowników i nadzór nad obiegiem dokumentów,
    • Organizacja podróży służbowych dla pracowników biura,
    • Wsparcie w kompletowaniu korespondencji urzędowej,
    • Obsługa spotkań firmowych,
    • Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami (kurierzy, dostawcy, firma sprzątająca, administracja budynkowa),
    • Wsparcie podczas organizacji spotkań, konferencji, eventów.

    Oczekujemy:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Znajomości programów MS Office,
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2 (warunek konieczny),
    • Obowiązkowości i zaangażowania,
    • Komunikatywności, uśmiechu oraz elastycznego i proaktywnego podejścia,
    • YES CAN DO attitude,
    • Wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • Bardzo przyjazne środowisko pracy z najlepszymi w tej branży,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i zdobywanie kontaktów biznesowych,
    • Zatrudnienie na rok z możliwością przedłużenia umowy,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny - ubezpieczenie medyczne, codziennie wspólne lunche, karta wstępu na siłownię,
    • Pełne wyzwań zadania w świetnym otoczeniu miejsca i ludzi.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

    W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 22.1, par. 1. Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Coast2Coast Capital Sp. z o.o."

    Informujemy, że Administratorem danych jest Coast2Coast Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zajęczej 2a, budynek B4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.