Asystent/ka Biura / Office Assistant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brand24 S.A. to lider monitoringu Internetu w Polsce.
    Laureat wielu konkursów na najlepszą aplikację webową i mobilną.

    Obecnie poszukujemy:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat firm, marek i produktów. Aplikacja monitoruje ponad 100 000 marek na świecie, dla których zebrano już 25 miliardów wzmianek. Wśród klientów są takie firmy jak IKEA, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Discovery i wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych rynkowych graczy. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring internetowy do budowania relacji z klientami. Brand24 obsługuje ponad 3 500 klientów z ponad 110 krajów.

    Obecnie poszukujemy Asystenta/ki Biura.

    Twoje zadania:

    • dbałość o przepływ informacji w firmie
    • sprawna koordynacja przepływu dokumentów przychodzących i wychodzących
    • współpraca z klientami firmy w kwestiach rozliczeniowych (fakturowanie)
    • wsparcie przy współpracy z księgowością
    • wsparcie w codziennych zadaniach biurowych i administracyjnych
    • dbanie o nasze wspólne miejsce pracy i pozytywny wizerunek firmy
    • monitorowanie potrzeb i realizacja zamówień (m. in. materiały biurowe, art. spożywcze)
    • organizacja spotkań oraz imprez integracyjnych
    • dostarczanie dokumentacji do kontrahentów i urzędów

    Z chęcią Cię poznamy, jeśli:

    • jesteś dokładna/y i sumienna/y
    • jesteś zaangażowana/y i odpowiedzialna/y za realizację swoich zadań
    • potrafisz samodzielnie i efektywnie planować swoją pracę
    • jesteś elastyczna/y
    • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
    • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office i korzystasz z urządzeń biurowych
    • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

    Co oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • współpracę w kompetentnym i ambitnym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
    • nieformalną i kreatywną atmosferę
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • pozapłacowe benefity: opieka zdrowotna, pakiety sportowe itp.

    Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu: Pełny etat

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę

    Czas trwania umowy:

    3-miesięczny okres próbny - w przypadku obustronnego zadowolenia ze współpracy oferujemy umowę na czas nieokreślony

    Liczba wakatów: 1

    Min. doświadczenie: Mniej niż 1 rok

    Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie

    Branża/kategoria: Praca administracjo-biurowa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Odwiedź nas: https://brand24.com

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Brand24 S.A. ul. Strzegomska 138 54-429 Wrocław. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]brand24.pl.

    opisopisopis