Oferta pracy

Asystent/ka Biura / Office Assitant

UNITED IMAGING HEALTHCARE POLANDO firmie

UNITED IMAGING HEALTHCARE POLAND

Aleje Jerozolimskie 142a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań w zakresie wsparcia biznesu, takich jak: Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; prowadzenie ewidencji i obiegu dokumentów w celu zapewnienia ich właściwej i terminowej realizacji, Obsługa firmowej poczty elektronicznej

  • Obsługa Klienta wewnętrznego i zewnętrznego w języku polskim i angielskim, w tym drobne tłumaczenia materiałów wewnętrznych

  • Wsparcie administracyjne biura we wszystkich sferach jego funkcjonowania

  • Organizacja spotkań w biurze, w tym przygotowanie sal konferencyjnych

  • Organizacja podróży służbowych oraz spotkań służbowych poza biurem

  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę klienta

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały biurowe oraz spożywcze

  • Współpraca z Księgowością

  • Inne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją zadań administracyjnych

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy z ludźmi

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętności radzenia sobie z kilkoma zadaniami w jednym czasie oraz w szybkim tempie i zmiennym środowisku

  • Samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, etc.)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę

  • Konkurencyjne, stałe wynagrodzenie

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy (laptop, telefon)

  • Samodzielność w działaniu i partnerskie podejście

  • Duża autonomię w realizacji zadań

United Imaging Healthcare jest innowacyjną firmą medyczną, założoną w 2011 roku w Szanghaju. Centra R&D firmy znajdują się w Chinach, USA i innych regionach świata. Ponad 40% z 6.000 osób zatrudnionych w organizacji to pracownicy naukowi związani z ośrodkami badawczymi.

Rozumiemy, że rozwój nowych technologii musi odpowiadać nie tylko na potrzeby pacjentów dziś, ale również przewidywać złożoność życia w przyszłości. Wprowadzając przełomowe innowacje w naszych produktach podnosimy standardy branżowe i przyjmujemy nowe poziomy współpracy, aby uzyskać nowatorskie rozwiązania naukowe i kliniczne. Pragniemy dostarczać wszystkim pacjentom wysoką jakość opieki zdrowotnej. Naszą misją jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do zaawansowanych technologii oraz wysokich standardów opieki.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem w branży opieki zdrowotnej dołącz do naszego zespołu jako Asystnet/ka Biura.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy