Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura / Office Manager

Verestro S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna biura

  • zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze, chemiczne, sprzęt komputerowy

  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie

  • obsługa wszelkiej korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wsparcie kadry zarządzającej w zakresie procesów obszaru zarządzania zasobami ludzkimi

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich 2 lat studiów

  • samodzielność i skrupulatność w działaniu

  • znajomość programów MS Office w szczególności Word i Excel na poziomie bardzo dobrym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Verestro S.A.

Verestro SA (do niedawna pod nazwą uPaid Sp. z o.o.), z siedzibą główną w Warszawie, oddziałami w Lublinie, Częstochowie i Tarnowskich Górach oraz biurami regionalnymi w Sofii, Nowym Jorku i Sao Paulo, to fintech, który od 10 lat dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom płatniczym na całym świecie. Zatrudniamy już łącznie blisko 120 ekspertów na 3 kontynentach.

Verestro (Esperanto: „true leader”) specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu API dla banków i partnerów fintech, np.: płatności NFC HCE, QR i person-to-person, rozwiązań lojalnościowych, czy kart wirtualnych i zarządzania kartami i wydatkami. Rozwiązania spółki obecne są już na różnych kontynentach, a główne projekty prowadzone są na rynkach zagranicznych takich jak: Europa Środkowo-Wschodnia, Ameryka Południowa i Łacińska, Bliski Wschód, USA, Azja Południowo-Wschodnia.

W czerwcu 2020 Mastercard poinformował o inwestycji w spółkę fintech dołączając do grona współwłaścicieli Verestro. Inwestycja ta zapewnia firmie przewagę konkurencyjną, dostęp do nowych rynków i klientów oraz stabilność finansową.

www.verestro.com

Przewiń do profilu firmy