Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka biura

Wenglorz Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa administracyjna i recepcyjna biura,

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji w organizacji, archiwizacja dokumentów,

  • Współpraca z dostawcami usług firm zewnętrznych,

  • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji,

  • Wsparcie Prezesa w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i elokwencja

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta sportowa

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nowoczesne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy

  • Owocowe poniedziałki

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Wenglorz Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu firmy Wenglorz, uznanego producenta konstrukcji stalowych. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która jest wykonawcą generalnym obiektów przemysłowych, wytwórni pasz oraz urządzeń specjalistycznych. Do grona naszych klientów zaliczają się m.in. Wipasz, Ekoplon, De Heus, Cedrob i Cargill.

Przewiń do profilu firmy