Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura

DATA OPTICS POLAND sp. z o.o.O firmie

DATA OPTICS POLAND sp. z o.o.

Walerego Wróblewskiego 38

Opole

DATA OPTICS Poland Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca pełnej gamy osprzętu światłowodowego
o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Prowadzenie ewidencji i zestawień;
  • Opieka nad gośćmi firmy;
  • Dbanie o zaopatrzenie biura;
  • Inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne wynikające z codziennych potrzeb firmy.

Wymagania:

  • Swobodna obsługa pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, Outlook);
  • Umiejętna organizacja własnej pracy;
  • Optymizm i inicjatywa w działaniu, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego na kilku płaszczyznach.

Ogłoszenie archiwalne