Oferta pracy

Asystent/ka Biura

EWL S.A

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, koordynacja przesyłek kurierskich

  • obsługa procesu obiegu dokumentów (skanowanie i wysyłanie korespondencji do odpowiednich osób oraz rejestracja w wewnętrznym systemie)

  • kontakt z urzędami i firmami zewnętrznymi (wizyty w urzędach na terenie Piaseczna 2-3 razy w tygodniu – min. Poczta Polska i PUP)

  • bieżący kontakt z dostawcami usług i administracją budynku

  • wsparcie działu Administracji w bieżących sprawach: zamawianie biletów lotniczych/kolejowych/hotelowych, robienie zakupów dla organizacji, inne drobne zlecone obowiązki

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów

  • profesjonalizm, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MC Word)

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność i chęć nawiązania stałej współpracy (praca od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie i tylko praca w biurze (bez home office).

  • otwartość na nowe wyzwania i chęć uczenia się

To oferujemy

  • świetną, swobodną i partnerską atmosferę pracy

  • możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i kwartalny system premiowy

  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

EWL S.A

W 2020 roku kilkadziesiąt milionów osób przyjechało do UE w poszukiwaniu pracy.

Jesteśmy EWL. W 2020 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obockrajowcom znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Zatrudnienie transgraniczne jest skomplikowane i obarczone dużym ryzykiem. Upraszczamy ten proces. Budujemy platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Chcemy zmienić sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa.

W 2021 roku ponad 150 mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą.

Mamy dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy