Oferta pracy

Asystent/ka biura

PIK INSTRUMENTS sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • administrowanie, zarządzanie i obsługa recepcyjna (centrala telefoniczna, obsługa gości)
  • organizowanie podróży służbowych oraz wydarzeń branżowych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi
  • dbanie o funkcjonowanie i zaopatrzenie biura
  • rozliczenia wydatków służbowych
  • inne bieżące sprawy administracyjne

Wymagania:

  • znajomość obsługi Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B

Naszym Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w międzynarodowym środowisku
  • niepowtarzalną, wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • doskonałe zaplecze socjalne biura
  • miłą i serdeczną atmosferę pracy
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych:
  1. grupowe ubezpieczenie na życie
  2. świadczenia z funduszu socjalnego
  3. nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy