Oferta pracy

Asystent/ka biura

Europhone sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Europhone Sp. z o.o. to największa sieć punktów sprzedaży operatora T-Mobile. Spółka należy do Grupy Kapitałowej OEX S.A.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dystrybucja korespondencji, oraz dokumentów księgowych, nadzór nad ich obiegiem
  • Aktualizacja strony internetowej spółki, oraz bazy danych teleadresowych sieci sprzedaży
  • Zamawianie poprzez platformę zakupową artykułów biurowych i materiałów do pracy Autoryzowanych Punktów Sprzedaży
  • Ewidencja oraz archiwizacja dokumentów spółki
  • Bieżące wsparcie działów: Administracji oraz Sprzedaży i Marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy z komputerem (MS Office)
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawy zakres obowiązków umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Brak rutyny w codziennych obowiązkach, wyzwania i duża samodzielność w działaniu
  • Narzędzia służbowe niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej o nas:

https://europhone.pl        http://oex.pl

Ogłoszenie archiwalne